O NAS

ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ

Specjalizujemy się w malowaniu i szpachlowaniu natryskowym mieszkań, domów i dużych powierzchni przemysłowych, budowie ścian działowych z G/K i podwieszanych sufitów G/K i typu Amstrong. Jesteśmy młodym zgranym zespołem ludzi z pasją do wykańczania wnętrz. W naszym przypadku specjalizacja w wąskiej dziedzinie to klucz do sukcesu. Dzięki temu podejściu łatwiej nam rozwijać swoje kompetencje, umiejętności i inwestować w profesjonalny sprzęt, co bezustannie robimy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Praca dobrze wykonana to taka, która została dobrze zaplanowana. Współpracując z nami masz pewność, że każdy etap zostanie wykonany po kolei. Służymy również doradztwem z zakresu doboru materiałów. Pracujemy na sprzęcie takich firm jak: Graco, Starmix, Loutil Parfait, Festool czy Makita.

Czym się zajmujemy?

Najwyższa jakość wykonania to nasza cecha.

Malowanie hydrodynamiczne

Jako główną zaletą można uznać wysoka wydajność malowania, od 100 do 300 m2 na godzinę pracy. Jest to znaczne przyśpieszenie prac malarskich oraz podniesienie jakości wykonanej powłoki. Malowanie hydrodynamiczne pozwala na zaoszczędzenie ok 20% materiału.

Gładzie natryskowe

Gładzie natryskowe wykonywane agregatem hydrodynamicznym, znane także pod nazwą gładzie maszynowe, to nie tylko sposób na oszczędność czasu, ale także metoda dająca wymierne korzyści finansowe. Decydując się na gładzie maszynowe, oszczędzamy na kosztach robocizny oraz zużyciu materiału.

Zabudowy G/K

Sucha zabudowa to nowoczesne, lekkie technologie budowlane, wykorzystywane przede wszystkim do wykańczania wnętrz. Płyty gipsowo-kartonowe dają nam wiele możliwości wykończenia i aranżacji. Z ich pomocą można wykonać między innymi ścianki działowe o lekkiej konstrukcji, sufity podwieszane.

Sufity modułowe

Sufity podwieszane to innowacyjny oraz często praktykowany sposób na ciekawe i praktyczne wykończenie wnętrz. Łatwość montażu i szeroka gama dostępnych materiałów tworzą duże pole do popisu w aranżacji przestrzeni. Rodzaj systemu sufitu podwieszanego, jaki należy wybrać zależy przede wszystkim od funkcji budynku, wytycznych technicznych, estetyki jaką chcemy uzyskać, wysokości budżetu oraz wyobraźni projektanta.

Co o nas mówią

Wasze opinie <3

KB Services Kamil Bielawski
KB Services Kamil Bielawski w Oferteo.pl

Realizacje

Miejsca w których zobaczysz efekty naszych prac.